Logo

Setra 415 GTHD

Број на оглас: 3664478 | Објавен на: 01.08.2020, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Setra 415 GTHD 2010 god
Motor 315 KW-428 PS Euro 5
49+2+1 sedista so samo 480.000 km original
Voziloto e registrirano ceka godina na MK tablici
Avtobusot e vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ekstra Bus Kavadarci (претпријатие)

Потврден огласувач