1 / 5
ТРАКТОР СО ПРИКОЛКА
5.700 €
Цената не е фиксна
01.08.2020 18:59

Аеродром / Скопје

Се продава трактор IMT 560 P со приколка носивост 5 тона со можност за кипање. Цената нза тракторот е 3,300 ЕУР а за приколката 2,400 ЕУР.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078 88 22 88
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам