Logo

Se prodava namesten stan

Број на оглас: 3664579 | Објавен на: 23.09.2020, 16:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 46 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Северозапад

Адреса: Delcevo

Цена: 25.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Delcevo yl.Kej na bregalnica 3/1-11
Stanot se prodava renoviran so namestai .so rok za izseluvanje do 1 godina.
Tel:078553682

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач