Logo

Tiko Tico motori dekli

Број на оглас: 3664727 | Објавен на: 28.09.2020, 21:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motori so garancija mozat dase zapalat cujat i vozat posle gi vademo Dekli menjaci letvi farovi stopovi Novi i polovni delovi ima sve za tikovci ekstra

 Кратово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач