Logo

Audi a6 19tdi 131ks kako od fabrika

Број на оглас: 3664768 | Објавен на: 22.09.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.444 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kako.nova bez nikakvi popravki bez zameni samo kes odrzavono samo vo ovlasteni servisi ima fakturi za se cenata za kes e 4000e posledno bez pregovori koj e za extra vozilo neka poveli

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач