Logo

Se prodava Ssangyong REXTON 4WD 2005god

Број на оглас: 3664788 | Објавен на: 21.11.2020, 17:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ssangyong

Модел: REXTON

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Ssangyong REXTON so 4WD vo odlicna sostojba
Motor Mercedes 120 kw
Manuelen Menuvac
Info 070/368-295

 Кратово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач