Logo

Kapak motor 1.4TDI poklopec / ibiza polo

Број на оглас: 3664800 | Објавен на: 16.09.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Kapak za motor 1.4 tdi polo ili ibiza
cena 2500 den
kontakt 078217892

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 oglasuvac

Потврден огласувач