Logo

PASSAT 1.9 TDI-110ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

Број на оглас: 3664801 | Објавен на: 24.09.2020, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat so full oprema kako nov
Klima ladi ekstra
Voziloto e na bg tabli....

 Кратово

Прати Е-Маил

 DRAGE

Потврден огласувач