Logo

Нива-Струга-Франгово

Број на оглас: 3664853 | Објавен на: 21.09.2020, 14:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2779 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 13 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Парцела бр. 75
Катастарска општина франгово-вон-град
Парцелата се наоѓа во близина на полициската станица Франгово.
Должината од главниот пат до парцелата е 250м.
Димензии на парцелата се 29м со 105м.
Парцелата е со најдобар облик и позиција во таја област обезбедена со широк пат од 5 м погодна за овошки,пчеларство, земјоделие, штали, плац за градежни материјали и т.н.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 V A S K O

Потврден огласувач