Logo

AUDI A3 2.0 TDI CABRIO

Број на оглас: 3664889 | Објавен на: 28.09.2020, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a3 2.0 TDI CABRIO PLATENI SITE DAVACKI MOZE DA SE VIDI PROBA VO SEKOE VREME PROVERKA PO VASA ZELBA ZA POVEKE SAMO NA TEL 077695955

 Dejan

Потврден огласувач