Logo

AUDI SQ7 4.0 TDI V8 435 ks

Број на оглас: 3664893 | Објавен на: 27.09.2020, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: SQ7

Година: 2018

Гориво: Дизел

Километри: 70000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 320 kw / 435 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI SQ7 4.0 TDI V8 435 ks uste 18 meseci e pod garancija moze da se vidi i proba vo sekoe vreme za poveke samo na tel 077695955

 Dejan

Потврден огласувач