Logo

Килимче

Број на оглас: 3664903 | Објавен на: 15.09.2020, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Вид на оглас: Се продава


Рачни изработки
за комбинација со друг производ следува попуст од 5% на вкупната цена

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач