Logo

Sok od borovinka I cena ribizla

Број на оглас: 3664964 | Објавен на: 21.11.2020, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam sok od borovinka I crna ribizla pakuvani vo stakleno sisinja od po 1L

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Spase/Packa

Потврден огласувач