Logo

VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS

Број на оглас: 3665141 | Објавен на: 22.09.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf Plus

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 5 plus 1.9tdi 105ks 2005 godina vo dobra sostojba voziloto e uvezeno od italija ima plateni davacki do registracija

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач