Logo

KOMPRESORI ZA PUMPANJE NA GUMI.

Број на оглас: 3665673 | Објавен на: 28.11.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Алатки

Вид на оглас: Се продава


Kompresori za pupanje na gumo.
Za koli i za dzipovi.
Novi ne kotisteni
Na upalkaci.
Mob za kontakt.
078/806-301.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач