Logo

Technics reciver + zvucnici panasonic

Број на оглас: 3665791 | Објавен на: 14.09.2020, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava technics stereo pojacalo reciver vo odlicna sostojba plus dva zvucnici panasonic so wufer na niv odlicen zvuk
Se prodavaat komplet.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 GORAN

Потврден огласувач