Logo

skoda octavia 1.9 tdi

Број на оглас: 3665823 | Објавен на: 03.08.2020, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Octavia

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodavam shkoda octavia 1.9 tdi
2000 godina
kolata e na dobra sostojba so clima novi gumi
mozhe zamena
tel : 071-658-059

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ali Daci