Logo

DAHUA SET 4 KAMERI I DVR

Број на оглас: 3666380 | Објавен на: 16.09.2020, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Вид на оглас: Се продава


Dahua kit so 4 kameri 2mp(originalni dva mp ne kinezarija) i DVR 4 kanalen
Dve godini garancija
Cena 150 eur
Besplatna dostava niz cela mk

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Delikates Kompani

Потврден огласувач