Logo

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Број на оглас: 3666604 | Објавен на: 25.09.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 390 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. Гуми протект Неготино
Перфектна состојба. 15 бари.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач