Logo

Моторна (бензин) грбна прскалка- Јапонска 65 евра

Број на оглас: 3666605 | Објавен на: 25.09.2020, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 65 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Моторна (бензин) грбна прскалка- Јапонска, Цена 65еур. Тел 075 457 991. Неготино

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач