Logo

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Број на оглас: 3666615 | Објавен на: 25.09.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 590 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 457 991. Неготино

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)

Потврден огласувач