Logo

Mercedes E320CDI,bez grepka,postegnat nema 2000g

Број на оглас: 3666636 | Објавен на: 23.09.2020, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2021

Сила на моторот: 142 kw / 193 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.999 €

3.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Najubaviot karavan vo MK ,nema da krcne ili cukne,so cela mozna oprema sto postoi ,duri i masazeri na sedista,siber,novi gumi Lassa,servisiran se zivo i divo,menjac,motor,ve molam bez sporedbi so krsovite,voziloto prvo mora da se vidi,koska

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 OLIVER

Потврден огласувач