Logo

KEMPF POLUPRIKOLKA KIPER 38 m^3

Број на оглас: 3667205 | Објавен на: 17.09.2020, 01:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.900 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Poluprikolka kiper KEMPF 38 m^3 2005god

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач