Logo

Се продава Гарнитура- торсед, двосед и фотеља

Број на оглас: 3667251 | Објавен на: 16.09.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Се продава Гарниура за седење и спиење, не многу користена. Троседот е на пуштење, лесен и едноставен за користење. Информации на тел. 075-366-433

 Aleksandar

Потврден огласувач