Logo

3 TONSKA CISTERNA

Број на оглас: 3668329 | Објавен на: 20.09.2020, 00:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 920 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cisterna 3 tonska so mali ostetuuvajna, pogodna za vlecejne so traktor, dzip. Povekje informacii na 075-341-259

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач