Logo

🇨🇭🇨🇭AUDI Q5 2010 2X S-LINE 2010GOD BANG&OLUFSEN🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3668752 | Објавен на: 16.09.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 5

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 18.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Tri orginalni klucevi
100% realni kilometri
Full oprema
Bez zamena!!!!
077 725 333

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач