Logo

🇨🇭🇨🇭BMW X1 X-DRIVE 2.0D 177KS AUTOMATIC🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3668758 | Објавен на: 16.09.2020, 18:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 1

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
100%Realni km
So plateni davacki
Bez zamena!!!
077 725 333

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач