Logo

Kaciga L golemina

Број на оглас: 3668792 | Објавен на: 23.09.2020, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Вид на оглас: Се продава


Kacigata e vo top super sostojba...
Ne e koristena mnogu nema grebanici i oštetuvanja...
Goleminata na kacigata e L

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Vladimir

Потврден огласувач