Logo

pcenica

Број на оглас: 3668870 | Објавен на: 25.09.2020, 06:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava 2.5 tona pcenica.
10 den kg
Vo selo drenovci

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 MARJAN

Потврден огласувач