Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI--REDIZAJN--MODEL 2007--126.500 KM--NOVA

Број на оглас: 3668880 | Објавен на: 26.09.2020, 17:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


FORD FIESTA 1.4 TDCI--REDIZAJN--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--4X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--126.500 KM --SERVISNA ISTORIJA,,DOZVOLENA PROVERKA PO ZELBA NA KUPECOT
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA,ENTERIER, EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2007,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2006
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 DRAGAN

Потврден огласувач