Logo

MAN TGS 37.400 KRAN KIPER

Број на оглас: 3669635 | Објавен на: 22.09.2020, 19:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGS 37.400
KRAN KIPER
12.2008 god.
500.000km

POVEKE INFO NA 070214534 BORIS

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач