Logo

Adapter za mikrofon

Број на оглас: 3669636 | Објавен на: 17.09.2020, 00:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Shure mini xlr 4 pin to xlr 3 adapter za mikrofon isklucivo za dinamicki mikrofon ne e za kondenzatorski.

Tel:078/344-589 Klimco

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Elektro box

Потврден огласувач