Logo

Agolna garnitura

Број на оглас: 3669886 | Објавен на: 08.08.2020, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се бара


Se prodava poradi vseluvanje, kupena 1250 eu vo mart 2020, se prodava 750 eu poradi vseluvanje
Dimensi 3.5 so 2.7 m

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Armira

Потврден огласувач