Logo

Se prodavat Agolna garnitura kupena vo mart 2020

Број на оглас: 3669906 | Објавен на: 08.08.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Agolna garnitura kupena vo mart 2020, se prodava poradi vseluvanje

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Armira

Потврден огласувач