Logo

Ps3 sony playstation igri original

Број на оглас: 3669985 | Објавен на: 17.09.2020, 01:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Sony PS Playstation игри / Sony PS3 игри

Вид на оглас: Се продава


Igrite se od 150 den do 400 den
Za pogolem broj na igri poeftini ceni
Prakam po kargo

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач