Logo

3D LUSTERI 4 MODELI

Број на оглас: 3670129 | Објавен на: 16.09.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.250 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAME 3D LUSTERI NA MALO I GOLEMO EXTRA CENI 1250 DEN

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 TERRA LED

Потврден огласувач