Logo

Samsung galaxy J5

Број на оглас: 3670163 | Објавен на: 16.09.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy J5

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД

5.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba kako nov perfektno raboti i drzi baterija kupen od t-mobile

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач