Logo

ATV honda 450R

Број на оглас: 3670179 | Објавен на: 20.09.2020, 10:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2005

Модел: TRX450R

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvan bez niedna mana.. 54PS
Dobri gumi
Palit na kurbla

 Xhemo

Потврден огласувач