Logo

VILUSKAR BOSS 4 TON TRIPLEX

Број на оглас: 3670310 | Објавен на: 29.11.2020, 07:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари

Marka: BOSS KONTEJNERSKI
Model: H40 DIZEL TRIPLEX
Motor Perkins
God na Proizv: 1994
Nosivost: 4000 Kg
Visina na diganje: 4500 mm
Pomak Levo Desno

http://WWW.BULATRANSFORKLIFT.COM

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 BULA FORKLIFT

Потврден огласувач