Logo

Куќа во Охрид

Број на оглас: 3670346 | Објавен на: 16.09.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 305 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 250 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Празен

Година на градба: 1983

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Turisticka , Ohrid

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


П+2 , 305 м2 површина , 250 м2 двор , два посебни катови со посебни сатови за струја и вода . Катовите се по 112 м2,во близина на центарот на Охрид , цена по договор , комплетна документација информации на тел: 079202844

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Tahir

Потврден огласувач