Logo

A4 2000god 1.9TDI 116ks REDIZAJN

Број на оглас: 3670789 | Објавен на: 16.09.2020, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT tel:075322443 Aleksandar

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 XXX

Потврден огласувач