1 / 11
Audi A3 1.9 TDI 105 ps 2009god registriran do 05/08/2021
По Договор
14.01.2021 17:29

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Info 078-277-403

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

VW
Потврден огласувач
078277403
Испрати Е-маил до огласувачот