Logo

HTC U 11 Life

Број на оглас: 3671367 | Објавен на: 17.09.2020, 00:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: HTC

Модел: U11 Life

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.500 МКД

8.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen 2 godini, potpolno ispraven i nisto ne mu fali, so zastitna maska. Kableto e USB Type-C. Slusalkite se fenomenalni i prilicno skapi (okolu 40 eur).

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач