Logo

PLANIKA ORGINAL EKSTRA

Број на оглас: 3671438 | Објавен на: 16.09.2020, 23:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 44

Боја: Црна

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


KAKO NOVI KONTAK 070 314 570

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач