Logo

GOLF 5 1.9TDI 105 KS 2005/2004

Број на оглас: 3671463 | Објавен на: 27.09.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.550 €

4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 1.9TDI 105 KS 2004G
NOV UVOZ
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
FUL OPREMA
NOVI GUMI

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач