Logo

POLO 1.4 TDI 55KS 2006 GOD (audi.seat.opel.punto.bora.golf)

Број на оглас: 3671465 | Објавен на: 27.09.2020, 17:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


POLO 1.4 TDI 55KS 2006 GOD
NOV UVOZ
PLATENO SE DO REGISTRACIJA
FUL OPREMA

 Кратово

Прати Е-Маил

 IVICA

Потврден огласувач