Logo

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Број на оглас: 3672081 | Објавен на: 30.11.2020, 12:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel Astra
1.7 CDTI
74 kw
2005/2006 god
Polukozen salon
Komandi na volan
Full oprema
Se si fukcionira na avtomobilot
Golem servis napraven
Registrirana 17.02.2021
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Moze zamena so vasa doplata ili moja

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 auto

Потврден огласувач