Logo

Wv Polo

Број на оглас: 3672243 | Објавен на: 25.09.2020, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 69 kw / 94 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

5.900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Wolksvagen Polo 2010 Godina Maksimalno Socuvano so samo 130 000km!!! Novi gumi,nov akumulator ZA KES EKSTRA CENA 078 390 093

 Кратово

Прати Е-Маил

 Adrijan

Потврден огласувач