Logo

Opel Corsa

Број на оглас: 3672249 | Објавен на: 25.09.2020, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Corsa 2010 godina
Karakteristiki na avtomobilot
✅klima
✅abs
✅esp
✅elektrika na prozori
✅elektrika na retrovizori
✅airbag
✅bord kompjuter
✅halogenki
✅centralno na klucot
✅komandi na volan
-sredeni dokumenti do registracija
-nema nitu eden mehanicki problem
-nemate dopolnitelni vlozuvanja
☎️078390093☎️

 Кратово

Прати Е-Маил

 Adrijan

Потврден огласувач