Logo

Yamaha Dt125x

Број на оглас: 3672861 | Објавен на: 25.09.2020, 17:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yamaha

Вид: Спортски

Година: 2006

Модел: Dt125x

Километри: 25000

Цена: 2.300 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo odlicna sostojba, ima pominato 26000km, napraven e kompleten servis pred 700km i smeneto e:
- Lanec i dzvezdi
- Filter vozduh
- Svekica ngk iridium
- Plocki napred nazad
Motorot e donesen od 🇮🇹 pred 7 godini od prv gazda so 9000km
EDINSTVEN VO MAKEDONIJA

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Teodor

Потврден огласувач